Bayi KoduŞifre
SQUADRONİ
Ana Sayfa Ürünlerimiz Hakkımızda İletişim
HAKKIMIZDA

Firmamız, 1948 senesinde Necati BAĞBEK tarafından BAĞBEK KALIP olarak kurulmuştur. 1961 senesinde, Türkiye'de ilk Deckel pantograf tezgahı ile üretim yapan, taban kalıbı firması olarak ismini marka haline getirmiştir.

1980 yılında, Cenap,Cüneyt ve Metin BAĞBEK ikinci kuşak olarak yönetimi devir almışlardır.

1989 Yılında, kalıp üretimine taban üretimini de ilave ederek BAĞBEK Kalıp ve Taban San. Tic. Limited Şirketini kurmuşlardır.

1996 yılında, yine taban kalıp sektöründe ilk CNC işleme merkezi ve CAD/CAM ile üretim yapan firma olarak, sektordeki ismini perçinlemiştir.

1999 yılında, POLAT TABAN markasını oluşturarak Polat Taban San. Ve Dış Tic. Ltd. Şirketi adı altında iç ve dış pazardaki yerini almıştır.

2003 yılında, poliüretan taban üretimi için tüm çalışmalarını bitirmiş ve 2003 yılının son çeyreğinde poliüretan taban imalatına başlamıştır.

Firmamız, kuruluşundan bu yana değişmeyen yüksek standartlarda üretim anlayışı ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir.POLAT TABAN Lineapelle Milano'da

Polat Taban 20-22 Subat 2019 tarihleri arasinda, Hall 24 M11-M13'te bulunan standinda, yeni ürünlerini sizlere sunacaktir...

 
 
POLAT TABAN bir BAGBEK kuruluşudur.
Copyright © 2014 Bagbek